مرحله 1

استعدادیابی کودکان و نوجوانان مدرسه کودکان و نوجوانان وارلی

آزمون سبک یادگیری

این آزمون دارای 12 سوال است که در آن باید امتیاز 1 تا 4 را بین 4 گزینه موجود طبق فکر خود قرار دهید

شروع آزمون

مرحله 2

تست هوش چندگانه برای کودکان و نوجوانان استعدادیابی دانش آموزان مدرسه کسب و کار دانش آموزی وارلی

آزمون هوش چندگانه

این آزمون دارای 80 سوال می باشد که کاربر می بایست به آنها پاسخ دهد و در انتها با توجه به نتیجه توضیحاتی به کاربر نمایش داده می شود.

شروع آزمون

مرحله 3

هوش هیجانی کودکان و نوجوانان مدرسه کسب و کار دانش آموزان استعدادیابی کودکان و نوجوانان دانش آموزان

آزمون هوش هیجانی

این آزمون دارای 90 سوال می باشد که کاربر می بایست به آنها پاسخ دهد و در انتها با توجه به نتیجه توضیحاتی به کاربر نمایش داده می شود.

شروع آزمون

مرحله 4

استعدادیابی دانش آموزان آزمون بلبین برای کودکان و نوجوانان تست نقش در تیم بلبین برای دانش آموزان مدرسه کسب و کار کودک و نوجوان وارلی

آزمون MBTI

این آزمون دارای 7 سوال می باشد که برای هر سوال شما باید 10 امتیاز را بین 9 گزینه هر سوال تقسیم کنید.

شروع آزمون

مرحله 5

آزمون هوش چندگانه در استعدادیابی دانش آموزان چاپ کتاب نویسنده نوجوان در آمازون

آزمون خودشناسی بلبین

این آزمون دارای 64 سوال 2 گزینه می باشد که کاربر با توجه به پاسخی می دهد نتیجه ای را بهش نشان می دهد..

شروع آزمون

آزمون خود شناسی و استعدادیابی نوجوانان

دریابید که چه ویژگی های شخصیتی دارید، دوست دارید چه کاری انجام دهید و چه چیزی شما را از تست های هوش هیجانی ، تست های شغلی و تست های شخصیتی خوشحال می کند. کلیه آزمون های warli به شما نوجوانان عزیز کمک می کنند تا پاسخ های دقیق به سؤالات خود در مورد هوش های چندگانه، هوش هیجانی، شخصیت یا ارزیابی شغلی پیدا کنید.

تست ها استاندارد شده وارلی، معتبر و قابل اتکا است. وارلی برای نخستین بار تمامی تست های شخصیت شناسی و استعدادیابی کودک و نوجوان را برای فارسی زبانان استاندارد نموده است.

اگرچه انجام این آزمایشات برای نوجوانان همیشه سرگرم کننده است، اما آنها بسیار بیشتر از سرگرمی کاربرد دارند. ما بر ارائه نتایج معتبر علمی و روان سنجی قابل اعتماد برای سنجش ترجیحات شخصی، خصوصیات ذهنی ، توانایی ها و فرآیندهای خود تلاش فراوان می کنیم.

آینده تحصیلی و شغلی شما نوجوانان عزیز و در نتیجه رضایت شما از زندگی و موفقیت برای ما بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل خودشناسی و دقت در تحلیل نتایج آزمون های شما را با دقت کامل انجام می دهیم.

آزمون شخصیت شناسی نوجوانان

تست شخصیت شناسی نوجوانان

آزمون شخصیتی ما را بگیرید و در مورد شخصیت و نقاط قوت خود بیشتر بدانید. این اطلاعات با ارزش برای انتخاب شغل و چگونگی پیشرفت خود برای رشد شخصی است. ابعاد شخصیت اصلی در یک گزارش کامل متنی و گرافیکی با دقت فراوان بررسی و استاندارد سازی شده است.

در نتیجه نوع اصلی یا شخصیت (های) اصلی خود و نحوه تعامل با زندگی ، شغل و موفقیت های شخصی خود را پیدا خواهید کرد. بیاموزید که چه چیزی را دنبال کنید ، از چه چیزی جلوگیری کنید و چگونه رفتار شما با رفتار دیگران متفاوت است.

این تست شخصیتی ویژگیهای شخصیتی شما را بسیار با اطمینان می سنجد. نظریه های شخصیت بکار رفته در آزمون های وارلی تا حد زیادی علمی ترین و قابل اعتمادترین مدل روانی برای سنجش شخصیت است. همین حالا تست شخصیت را بصورت آنلاین انجام دهید.

شخصیت من چیست؟

درباره خودتان و نقاط قوت خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آزمون شغلی

چه مشاغلی را دوست دارم؟

شغلی را در آینده انتخاب کنید که با ترجیحات شما مطابقت داشته باشد.

کدام شغل به بهترین وجه متناسب با شخصیت شما است؟

این آزمون حرفه ای به شما خودشناسی می دهد و شما را از شخصیت خود به عنوان یک نوجوان آگاه می‌کند. بر اساس توصیف شخصیت خود از نظر انواع شخصیت، شما می آموزید که چه نوع محیط های کاری برای شما مناسب تر است.

شغلی را انتخاب کنید که با ترجیحات شما مطابقت داشته باشد و شانس موفقیت خود را افزایش دهید. اکنون برای کسب اطلاعات بیشتر ، آزمون شغلی را انجام دهید.

تست شخصیت DISC نوجوانان

با استفاده از این تست، مشخصات شخصیت DISC خود را به سرعت مشخص کنید.

تست شخصیت DISC ما ، بر اساس انواع DISC ، مشخصات شخصیت شما را فقط در پنج دقیقه تعیین می کند.

آیا شما برای ارزیابی DISC آماده هستید؟

دریابید که چگونه عوامل DISC ، تسلط ، نفوذ ، پایداری و سازگاری رفتار شما را نسبت به دیگران و کارهای روزمره ای که انجام می دهید پیش بینی می کنند.

این آزمون توسط بسیاری از مشاوران شغلی و مشاغل کوچک نیز برای توانمندسازی کارمندان استفاده می شود. این یک ابزار اساسی برای بررسی چگونگی قرار گرفتن شما یا درگیری در یک تیم ، با دیگران و ویژگی های کاری خاص است.

تست نقش تیم برای نوجوانان

طبق تئوری نقشهای تیم، نقشهای مختلف تیمی وجود دارد.

اگر تیم از نقشهای مختلفی که برای رسیدن به یک هدف خاص آگاهی دارند ، عملکرد بهتری خواهد داشت و قادرند آن نقشها را درون تیم قرار دهد. نقش تیم شما چیست؟

تست شخصیت یونگ

تست شخصیت یونگ ما ترجیحات شما را برای برخورد و ارتباط با افراد ، پردازش اطلاعات ، تصمیم گیری و سازماندهی زندگی شما می سنجد.

می توانید این تست را در کمتر از ده دقیقه انجام دهید. ویژگی های خود را با تست شخصیت یونگ کشف کنید.

آزمون ارزش کار نوجوانان

آیا می خواهید بدانید چه چیزی باعث شادی یا ناراضی شدن در حرفه شما می شود؟

دریابید که واقعاً چه چیزی شما را موفق خواهد کرد.

آزمون ارزشهای کاری ما را امتحان کنید و کشف کنید که واقعاً چه چیزی به شما انگیزه می دهد.