گام اول

استعدادیابی دانش آموزی با آزمون سبک یادگیری کلب

آزمون سبک یادگیری

این آزمون استعدادیابی برای شناخت سبک یادگیری کودکان و نوجوانان است که شامل ۱۲ سوال می باشد. این آزمون نشان می دهد کودکان و نوجوانان چگونه بهتر و با لذت بیشتر یاد می گیرند. از سری تست های روانشناسی برای نوجوانان

شروع آزمون

گام دوم

استعدادیابی با هوش چندگانه برای کودکان و نوجوانان

آزمون هوش چندگانه

این آزمون برای استعدادیابی کودکان و نوجوانان است که کاربر می بایست به سوالات آن پاسخ دهد و در انتها با توجه به نتیجه آگاه شود که در کدام نوع هوش بهتر از بقیه است. از سری تست های روانشناسی برای نوجوانان

شروع آزمون

گام سوم

استعدادیابی کودک و نوجوان با هوش هیجانی

آزمون هوش هیجانی

این آزمون دارای سوالاتی است که برای استعدادیابی نوجوانان و کودکان بسیار اهمیت دارد و در انتها با توجه به نتیجه و سطح هوش هیجانی نوجوانان، راهکارهایی برای ارتقا و بهبود هوش هیجانی به دانش آموزان ارایه می شود. از سری تست های روانشناسی برای نوجوانان

شروع آزمون

گام چهارم

کارگاه سبک یادگیری

آزمون شخصیت شناسی MBTI برای نوجوانان

آزمون شخصیت شناسی MBTI بدون شک بهترین آزمون سخصیت شناسی است. ما برای اولین بار این آزمون را برای نوجوانان استاندارد سازی کرده ایم و نتایج آن را مختص دانش آموزان ارایه می دهیم. در پایان این آزمون، دانش آموزان با نوع شخصیت، ویژگی ها نقاط قوت و ضعف و مشاغل مناسب خود آشنا می شوند. این آزمون دارای سوالات دو گزینه ای است. از سری تست های روانشناسی برای نوجوانان

شروع آزمون

گام پنجم

آزمون MBTI برای نوجوانان

آزمون نقش در تیم بلبین

این آزمون دارای 7 سوال می باشد که برای هر سوال شما باید 10 امتیاز را بین 9 گزینه تقسیم کنید. این آزمون در استعدادیابی نوجوانان برای ورود به تیم های کاری، ورزشی و … بسیار کارآمد است. بلبین جدید ترین و کارآمد ترین تست شخصیت شناسی نوجوانان برای نقش آنها در کار تیمی است. از سری تست های روانشناسی برای نوجوانان

شروع آزمون

گام پنجم

آزمون سبک یادگیری و استعدادیابی کودک و نوجوان و دانش آموزان

کتاب شخصی استعدادیابی دانش آموزان

پس از گذراندن آزمون های استعدادیابی بالا می توانید برای شناخت دقیق خود یک کتاب استعدادیابی برای خودتان با نام خود داشته باشید که در آن سه بخش وجود دارد. در بخش اول نوع شخصیت و استعدادهای تو نوشته شده. در بخش دوم چگونگی رفتار والدین با تو و در بخش سوم راهکارهایی برای معلمان که تو بهتر یاد بگیری. این کتاب رو می تونی بعد از تکمیل آزمون ها سفارش بدی. از سری تست های روانشناسی برای نوجوانان

سفارش کتاب

آزمون شخصیت شناسی و استعدادیابی و تست روانشناسی برای کودکان و نوجوانان

دریابید که چه ویژگی های شخصیتی دارید، دوست دارید چه کاری انجام دهید و چه چیزی شما را از تست های هوش هیجانی ، تست های شغلی و تست های شخصیتی خوشحال می کند. کلیه آزمون های warli به شما نوجوانان عزیز کمک می کنند تا پاسخ های دقیق به سؤالات خود در مورد هوش های چندگانه، هوش هیجانی، شخصیت یا ارزیابی شغلی پیدا کنید.

تست ها استاندارد شده شخصیت شناسی و استعدادیابی کودک و نوجوانان وارلی، معتبر و قابل اتکا است. وارلی برای نخستین بار تمامی تست های شخصیت شناسی و استعدادیابی کودک و نوجوان را برای فارسی زبانان استاندارد نموده است.

اگرچه انجام این آزمایشات برای نوجوانان همیشه سرگرم کننده است، اما آنها بسیار بیشتر از سرگرمی کاربرد دارند. ما بر ارائه نتایج معتبر علمی و روان سنجی قابل اعتماد برای سنجش ترجیحات شخصی، خصوصیات ذهنی ، توانایی ها و فرآیندهای خود تلاش فراوان می کنیم.

آینده تحصیلی و شغلی شما نوجوانان عزیز و در نتیجه رضایت شما از زندگی و موفقیت برای ما بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل خودشناسی و دقت در تحلیل نتایج آزمون های شما را با دقت کامل انجام می دهیم.

استعدادیابی کودکان و نوجوانان دانش آموزی

تست شخصیت شناسی برای کودک و نوجوانان

آزمون شخصیت شناسی و استعدادیابی برای کودکان و نوجوانان ما را انجام دهید و در مورد شخصیت و نقاط قوت خود بیشتر بدانید. این اطلاعات با ارزش برای انتخاب شغل و چگونگی پیشرفت خود برای رشد شخصی است. ابعاد شخصیت اصلی در یک گزارش کامل متنی و گرافیکی با دقت فراوان بررسی و استاندارد سازی شده است.

در نتیجه نوع اصلی یا شخصیت (های) اصلی خود و نحوه تعامل با زندگی ، شغل و موفقیت های شخصی خود را پیدا خواهید کرد. بیاموزید که چه چیزی را دنبال کنید ، از چه چیزی جلوگیری کنید و چگونه رفتار شما با رفتار دیگران متفاوت است.

این تست شخصیتی ویژگیهای شخصیتی شما را بسیار با اطمینان می سنجد. نظریه های شخصیت بکار رفته در آزمون های وارلی تا حد زیادی علمی ترین و قابل اعتمادترین مدل روانی برای سنجش شخصیت است. همین حالا تست شخصیت را بصورت آنلاین انجام دهید.

شخصیت من چیست؟

درباره خودتان و نقاط قوت خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آزمون استعدادیابی شغلی نوجوانان

چه مشاغلی را دوست دارم؟

شغلی را در آینده انتخاب کنید که با ترجیحات شما مطابقت داشته باشد.

کدام شغل به بهترین وجه متناسب با شخصیت شما است؟

این آزمون حرفه ای به شما خودشناسی می دهد و شما را از شخصیت خود به عنوان یک نوجوان آگاه می‌کند. بر اساس توصیف شخصیت خود از نظر انواع شخصیت، شما می آموزید که چه نوع محیط های کاری برای شما مناسب تر است.

شغلی را انتخاب کنید که با ترجیحات شما مطابقت داشته باشد و شانس موفقیت خود را افزایش دهید. اکنون برای کسب اطلاعات بیشتر ، آزمون شغلی را انجام دهید.

آزمون شخصیت شناسی و استعدادیابی برای نوجوانان

با استفاده از این تست، مشخصات شخصیت DISC خود را به سرعت مشخص کنید.

تست شخصیت DISC ما ، بر اساس انواع DISC ، مشخصات شخصیت شما را فقط در پنج دقیقه تعیین می کند.

آیا شما برای ارزیابی DISC آماده هستید؟

دریابید که چگونه عوامل DISC ، تسلط ، نفوذ ، پایداری و سازگاری رفتار شما را نسبت به دیگران و کارهای روزمره ای که انجام می دهید پیش بینی می کنند.

این آزمون توسط بسیاری از مشاوران شغلی و مشاغل کوچک نیز برای توانمندسازی کارمندان استفاده می شود. این یک ابزار اساسی برای بررسی چگونگی قرار گرفتن شما یا درگیری در یک تیم ، با دیگران و ویژگی های کاری خاص است.

استعدادیابی کودکان و نوجوانان با شناخت رفتار دانش آموزان بسیار راحتتر خواهد بود

تست نقش در تیم برای نوجوانان

طبق تئوری نقشهای تیم، نقشهای مختلف تیمی وجود دارد.

اگر تیم از نقشهای مختلفی که برای رسیدن به یک هدف خاص آگاهی دارند ، عملکرد بهتری خواهد داشت و قادرند آن نقشها را درون تیم قرار دهد. نقش تیم شما چیست؟

آزمون استعدادیابی و شخصیت شناسی کودک و نوجوانان یونگ

تست شخصیت شناسی برای کودک و نوجوانان یونگ ترجیحات شما را برای برخورد و ارتباط با افراد ، پردازش اطلاعات ، تصمیم گیری و سازماندهی زندگی شما می سنجد.

می توانید این تست را در کمتر از ده دقیقه انجام دهید. ویژگی های خود را با تست شخصیت شناسی و استعدادیابی کودکان و نوجوانان یونگ کشف کنید.

آزمون استعدادیابی و ارزش کار نوجوانان

آیا می خواهید بدانید چه چیزی باعث شادی یا ناراضی شدن در حرفه شما می شود؟

از آزمون استعدادیابی کودک و نوجوانان استفاده کنید

دریابید که واقعاً چه چیزی شما را موفق خواهد کرد.

آزمون ارزشهای کاری ما را امتحان کنید و کشف کنید که واقعاً چه چیزی به شما انگیزه می دهد.